Новини » РАТУША

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2021-08-06') and ((cat_id = '7')or('0' >= '7')) and ((is_nonpublished <> '1')or(7 = '13')) order by id desc LIMIT 1720, 20

Погорєлов вважає, що навколишні села забрали від Ужгорода 800 га, й хоче приєднати сільські територі

27 лютого на позачерговому засіданні виконкому обговорювалися проблеми, що виникли під час розробки Генплану. Міський голова обурений заявами сільських голів навколишніх сіл стосовно меж обласного центру.

Ужгородці потерпають від невивезеного сміття (ЛИСТ У РЕДАКЦІЮ)

... а в фірмі AVE кажуть, що міська рада не виділила місце для установлення на даній території їх баків .

В Ужгороді погрожують штрафами за спалену траву

Із початком весни пожежі, пов’язані з випалюванням сухої трави, опалого листя, інших рослинних залишків на полях та городах, стають справжнім лихом. Спалювання листя і сухої трави вкрай небезпечне!

Мер Погорєлов зобов’язав підприємців прибирати Ужгород по п’ятницям

З метою покращення санітарного стану міста, його благоустрою із залученням підприємств, установ, організацій та населення, керуючись ст. 42   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

У міськраді терміново обговорили генплан міста

У той самий час, коли громадськість Ужгорода обговорювала генеральний план міста, у міській раді чиновники провели нараду щодо нового генплану.

Ужгородські школярі на карантин поки не йтимуть

Інформацію Мукачево.net повідомили в Управланні освіти Ужгородської міської ради.

Ужгород приберуть за гроші з благодійного аукціону

В Ужгороді проведуть доброчинний аукціон, щоб очистити береги річок Закарпаття.

Яким буде новий Ужгород - прес-конференція

У вівторок,   26 лютого, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане «Генеральний план Ужгорода: який проект пропонує міська влада і яким бачать місто самі ужгородці».

На вул. Волошина «вліплять» МАФи. Розрахунок із «більшістю» в міській раді триває...

Під час засідання громадської ради з головним архітектором міста В. Шебою, зокрема, розглянули і сумну пер-спективу встановлення нових МАФ у історичному центрі Ужгорода — на вул. Волошина. Таке рішення громадська активістка Вікторія Рижова прокоментувала в соціальній мережі Facebook.

Прес-служба Ужгородської міськради запрошує до участі в проекті «День гарних новин»

Шановні закарпатські редакції! Запрошуємо Вас приєднатися до проекту «День гарних новин», які започатковує Управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородського міськвиконкому спільно з Ужгородським прес-клубом.

Євросоюз віддасть Ужгороду майже 9 мільйонів на Совине гніздо

Реконструкцію Совиного гнізда Євросоюз профінансує на 90 %.
Ужгородська міська рада на винний льох витратить 1,4 млн. гривень, що складає 10% від загальної вартості проекту реконструкції. 90% - 8,7 мільйонів витратить на Совине гніздо Євросоюз у рамках українсько-польського грантового проекту «Ярослав-Ужгород: спільна ініціатива для покращення туристичної привабливості історичних міст-побратимів» на 2013-2015 роки. Гроші міської ради підуть,   в основному, на проектно-кошторисну документацію.

Головним лікарем пологового будинку Ужгорода призначили Мирослава Шекету (ДОПОВНЕНО)

Міський голова Ужгорода   В. Погорєлов звільнив головного лікаря Ужгородського міського перинатального центру Андрія Чабана. Як йдеться у розпорядженні -   на підставі доповідної Юрія Бєлякова, заступника мера

Показник великої забрудненості атмосферного повітря в Ужгороді є суб"єктивними?

Про це на сьогоднішньому брифінгу повідомив начальник Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Закарпатській області Андрій Погорєлов.

Мешканців 7500 квартир, які користуються ліфтами, змусять платити за їх ремонт, а також створювати О

В Ужгородській міській раді відбулася нарада за участі керівництва міста, начальників управлінь та відділів міської ради, а також керівників ЖРЕРів стосовно стану ліфтів у міських багатоповерхівках відповідно до «Програми модернізації, ремонту та заміни ліфтів і диспетчерських систем».

Бережіть ваші ноги, оминаючи провалля,   на ремонт якого списали понад 100 тис. грн.

Загалом небезпека підвернути, а то й зламати ногу в Ужгороді чатує практично повсюди, зокрема на розбитих тротуарах. Немає повної безпеки руху і в пішохідних зонах у центрі міста. Останнім часом таким місцем є стик між пішохідним мостом і пл. Театральною (на фото). Хоча отвір під ногами пішоходів дедалі збільшується, комунальні служби і в вус не дують, аби його залатати.

Міські шляхи не витримують відлиги (ФОТОФАКТ)

Комунальні ж служби реагують на такий поворот подій ефективно. І якщо стан дорожнього покриття на центральних вулицях, до прикладу на вул. Собранецька, Минайська, Гагаріна - задовільний, то на околицях міста і у внутрішньоквартальних вулицях це покриття потребує екстреного реагування.

В Ужгороді кидаються сміттям (ФОТОФАКТ)

Ввечері, 12 лютого, камерами зовнішнього спостереження, що встановлені містом, було зафіксовано факти розкидання сміття з   контейнерів особами без визначеного місця проживання.

В Ужгороді між Театральною і пішохідним мостом... рівчак

Заплутатись, впасти і травмуватися – такий шанс має кожен перехожий в історичному центрі Ужгорода.

Провалля між площею Театральною та пішохідним мостом щоразу збільшується, комунальні служби нічого не роблять. Єдиний раз, коли тріщину засипали піском, – під час візиту до Ужгорода прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Тоді урядовець пішки пройшовся центром, у тому числі і мостом, у супроводі губернатора Ледиди та мера Погорєлова.

На офіційному сайті міськради — розпорядження міського голови щодо проведення громадських слухань

З 8 лютого по 8 березня 2013 року будуть проводитися громадські слухання по проекту "Коригування генерального плану м. Ужгорода", йдеться у короткому повідомленні на сайті.  

Розгляд справи по ужгородському депутату І. Волошину знову перенесено

У цей раз – через відсутність на засіданні прокурора.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат