Ужгород витратив 969 тис. грн на штучну 18-метрову новорічну ялинку та гірлянди

10.12.2021 10:25 РАТУША

На новорічну штучну ялинку, огорожу до неї та світлодіодні гірлянди Ужгород витратив понад 969 тис. грн. Місто вперше купило штучну ялинку на свята, а також змінило місце її встановлення: цьогоріч новорічна ялинка буде встановлена не на площі Театральній, а на площі Шандора Петефі.

За даними системи Prozorro, договір про купівлю 18-метрової литої сосни та фурнітури до неї ужгородське комунальне підприємство «Парк культури і відпочинку "Під замком" підписало із тернопільською компанією «Вітал Сіті Груп» у вівторок, 7 грудня.

Згідно з документами, штучна новорічна сосна коштувала місту 710 тис. грн, декоративна огорожа до неї – 60 тис. грн, за світлодіодні гірлянди «Метеоритний дощ» заплатили 37,5 тис. грн.

Як зазначається у договорі, ялинку повинні доставити в Ужгород до понеділка, 13 грудня.

Ялинку цього року встановлять площі Шандора Петефі, тут також працюватиме новорічний ярмарок. Це перша штучна ялинка, куплена мерією, дотепер в Ужгороді встановлювали живу ялинку, її зазвичай дарували містяни.

«Прикрасять ялинку тими ж кульками, що й торік (білі, срібні, золоті), також докупили частину нових у таких же кольорах. Використають й ілюмінацію, яка була у попередні роки», – зазначили у міськраді.

Офіційне відкриття головної ялинки Ужгорода попередньо заплановане на суботу, 18 грудня.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат