Влада Ужгорода хоче забрати приміщення стоматполіклініки

admin 13.11.2012 10:00 РАТУША

До представників засобів масової інформації та громадськості міста Ужгорода звернувся колектив Закарпатської обласної клінічної стоматологічної поліклініки з проханням взяти участь у зборах трудового колективу, 13 листопада 2012 року.

Як пояснили стоматологи, 8 листопада 2012 року на адресу обласної стоматологічної поліклініки   та управління охорони здоров’я ОДА надійшов лист-повідомлення за підписом директора департаменту Ужгородської міської ради   О. Касперова про розірвання договору оренди приміщення обласної стоматологічної поліклініки № 2, що знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. Минайська, 23а, хоча підстави для розірвання договору у орендодавця практично відсутні.

Водночас, розірвання договору оренди приміщення стоматполіклініки № 2 призведе до ліквідації цього відділення та до втрати робочих місць 35 працівників, що, в свою чергу, стане причиною погіршення надання медичної стоматологічної допомоги для значної кількості населення міста Ужгорода та області. Адже тільки за останні три роки в обласній стоматологічній поліклініці зареєстровано близько 130 тисяч звернень жителів міста Ужгорода для надання спеціалізованої медичної стоматологічної допомоги.

uzhgorod.in

admin

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат