Нейрохірурги зберуться на Школу клінічних нейронаук «Карпатські читання»

admin 05.06.2013 07:56 ЗДОРОВ'Я

6-8 червня 2013 в Ужгороді розпочне свою роботу науково- освітній проект для фахівців– Школа клінічних нейронаук «Карпатські читання»

Конференція «Карпатські читання» - одна з найцікавіших і важливих медичних подій Західного регіону. Медична преса, фахові видання широко висвітлюють цю подію на шпальтах своїх друкованих видань та в Інтернет просторі. В заходах приймають участь провідні неврологи України та запрошені спеціалісти із закордону. Кожний рік в рамках заходу   проводяться тематичні засідання:школа доказової медицини, школа реабілітації, школа об’єктивної неврології, фахові освітні лекторії. Мультидисциплінарні та міждисциплінарні формати збагачують професійний досвід фахівців і відповідають сучасним принципам безперервної фахової освіти.
Вже 7 років поспіль неврологи та нейрохірурги із майже всіх регіонів України , які не втомилися шукати відповіді на актуальніші питання сучасної неврологічної науки і бажають професійного спілкування, збираються в Ужгороді на неврологічні зустрічі «без краваток».
В роботі конференції Карпатські читання -2013 прийматиме участь всесвітньо відомий фахівець- невролог, редактор наукового журналу «International journal of Stroke» (міжнародний журнал інсульту), що видається   в Україні з 2010 року. Джефф Доннан (Prof. Geoff Donnan, Australia).   Професор Доннан проведе для українських фахівців міжнародну школу «Актуальні питання сучасного менеджменту інсульту за матеріалами European Stroke Conference 2013, 28–31 травня, Лондон, Велика Британія. ( Management of stroke based on European Stroke Conference 2013, May, 28–31, London, UK.)

Програмою конференції Карпатські читання -2013 також передбачене проведення фахових засідань Школи клінічних нейронаук присвячених питанням розсіяного склерозу, хворобі Паркінсона, епілепсії. Важливою темою цих засідань стануть питання реабілітації та медико-соціальної експертизи пацієнтів з цими захворюваннями. Традиційною в рамках «Карпатських читань» стали засідання «Школи реабілітації після інсульту» - мультидисціплінарний формат якого дозволяє спілкуватися лікарям та фахівцям фізичної реабілітації. Цього року в «Школі реабілітації після інсульту» будуть розглядатися питання ерготерапії та кінезіотейпування у пацієнтів, що перенесли інсульт.
Проект «Карпатські читання» започаткований в 2007 році   Ужгородським національним університетом разом з Закарпатським обласним центром неврології та нейрохірургії   за підтримки   Української Асоціації боротьби з інсультом.

admin

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат