Сніг з дощем, небезпека сходу снігових лавин, зниження температури в останні дні зими

admin 26.02.2021 16:51 ПОДІЇКалендарна зима закінчується похолоданням. За прогнозом Синоптика 27-28 лютого в Україні переважно мінлива хмарність, нічна температура повітря знизиться до 0°. Вдень - тепліше, від + 1° на сході України до + 9° в західних областях. Але вже в неділю стовпчик термометра показуватиме на 1-3 градуси нижче суботніх значень.
У суботу в Україні очікується невеликий дощ, дощ зі снігом. Опади припиняться в неділю майже на всій території країни. Вітер переважно західний, північно-західний, за шкалою Бофорта - вітер до 5 м/сек вважається невеликим, його ми і будемо відчувати в останні дні лютого.
На заході України в суботу хмарно з проясненнями, місцями дощ і дощ зі снігом. У Карпатах зберігається небезпека сходу снігових лавин, сніг на схилах відносно стійкий, ступінь лавинної небезпеки - значна. Вологість повітря - до 90%.
У Львові у вихідні буде хмарно з проясненнями, в суботу часом дощ, в неділю без опадів. Денна температура повітря 4-6 градусів тепла.

На сході України 27-28 лютого за даними Sinoptik.UA переважно хмарна погода з проясненнями. Температура від -1° вночі до невеликих плюсових значень вдень. У суботу може бути дощ зі снігом, в неділю опади припиняться.

У Харкові від 0° до +1-2°, вологість повітря до 98%, можливий невеликий дощ, сніг з дощем. Небо у вихідні буде закрите хмарами, вітер – переважно західний до 5 м/сек.

Південні області України з найвищими показниками температури в останні зимові дні - до 9 градусів тепла, дощ очікується лише в суботу, і він буде короткочасним.
В Одесі - нічна температура 3-5 градусів вище нуля, вдень 27 лютого + 6-9°, 28 лютого + 4-6°, можливий короткочасний дощ, у неділю - без опадів.

У Криму в суботу ще тепла по-весняному погода, температура до +12°, мінлива хмарність. У Ялті переважно сонячно, до +12°, у Сімферополі до 10 градусів тепла, можливі короткочасні дощі. У неділю різке зниження температури на півострові до 0-3 градусів тепла.

Центр України очікує хмарна погода, часом дощ, дощ зі снігом, денна температура +3°, вночі до 1° тепла.
У Північних областях прохолодна, дощова погода. Температура вдень 2-5 градусів тепла, переважно північно-західний вітер, часом дощ, дощ зі снігом.

У Києві та області у вихідні погода нестійка. Хмарність буде чергуватися з тимчасовими проясненнями, вдень можуть бути не дуже інтенсивні опади у вигляді дощу, дощу зі снігом. За прогнозами Синоптика у столиці нічна температура повітря у вихідні + 1-2°, денна + 4-6°.

admin

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат