СБУ викрила корупційну схему в Ужгородському ДСНС, яка ставила під загрозу життя громадян

Пресслужба СБУ 09.07.2024 16:18 КРИМІНАЛ

 

СБУ ліквідувала корупційну схему в Ужгородському районному управлінні ГУ ДСНС в Закарпатській області. Злочинна діяльність полягала у системному отриманні хабарів від підприємців за погодження дозвільної документації.

Учасниками злочинної схеми були двоє посадовців районного управління. Вони вимагали від керівників закладів громадського харчування хабарі за отримання дозвільної документації, необхідної для ведення підприємницької діяльності.

За отриманий хабар посадовці ДСНС «закривали» очі на невідповідність матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Частина з таких закладів були нездатними забезпечити цивільний захист громадян у момент надзвичайних ситуацій. Таким чином, вони ставили під загрозу життя та здоров’я громадян України.

Організатору схеми та його спільнику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Наразі триває досудове слідство. Встановлюються інші, причетні до правопорушення, особи.  

Заходи з викриття злочину проводили співробітники СБУ в Закарпатській області разом з територіальним управлінням ДБР у Львові за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Пресслужба СБУ

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

КРИМІНАЛ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат