Жителя Тернополя, що перевозив через українсько-угорський кордон марихуану, засудили на 5 років

admin 24.10.2012 16:51 КРИМІНАЛ

Вступив у законну силу вирок Ужгородського міськрайонного суду стосовно 29-річного жителя м.Тернопіль, який у 2011 році перемістив через угорсько-український державний кордон наркотики.

Встановлено, що під час гостювання у своєї матері в Австрії цей громадянин України придбав кокаїн та особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс (марихуану) для власного споживання.

У листопаді минулого року тернополянин, повертаючись в Україну разом із матір’ю власним автотранспортом, вирішив перемістити через митний кордон придбані в Австрії наркотики: 0,0522 г кокаїну та 2,2262 г особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу (марихуани).  
Від митного контролю зловмисник заздалегідь заховав канабіс у зовнішній кишені свого рюкзака. Кокаїн спритник розділив на дві частини. Одну він приховав у згортку з паперовими носовичками, які знаходилися у особистій сумочці матері. (Жінка про схованку нічого не знала). Іншу частину кокаїну зловмисник заховав у власну барсетку.

10 листопада 2011 року на митному посту «Тиса» Чопської митниці «схованки» виявили митники. Експертиза підтвердила, що виявлені в особистих речах   тернополянина речовини – кокаїн та особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс (марихуана).

Стосовно цього громадянина України слідчі Управління СБ України в Закарпатській області порушили кримінальну справу за ч.1,2 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) та ч.1 ст.309 (незаконне придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Ужгородський міськрайонний суд визнав тернополянина винним   та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі встановленням іспитового терміну 3 роки.
Прес-група УСБУ в Закарпатській області

admin

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат