На Воловеччині течією віднесло жінку - тривають пошуки

Пресслужби поліції та ДСНС 08.07.2024 19:22 ПОДІЇ

 

Через сильні дощі з градом в селі Буковець почалася повінь.

Внаслідок негоди розмило дороги, одну з секцій мосту та затопило будинки й дворогосподарства місцевих жителів. Співробітники воловецького відділення поліції та рятувальники зараз працюють на місці та надають допомогу громадянам.

Також тривають пошуки 68-річної місцевої жительки: жінку віднесло течією річки, наразі її місцезнаходження невідоме. Поліція та ДСНС проводить пошукові заходи.

Громадяни, які через негоду опинилися в складній ситуації та потребують допомоги, можуть звертатися на номери гарячих ліній «102» та «101», повідомляє пресслужба поліції.


Пресслужба ДСНС
повідомляє, що до пошуків жінки залучено рятувальників, поліцейських та місцеве населення. Пошуковими групами обстежено близько 8 кілометрів русла потічка та річки Жденієвка.

Також фахівці ДСНС працюють над відкачкою води з 3-х підвальних приміщень приватних домоволодінь. Бригади РЕМ відновлюють пошкоджені лінії електропередач та електроопори. Окрім того, через пошкодження паводковою хвилею автомобільного моста відсутнє транспортне сполучення з 140 дворогосподарствами. Всі служби життєзабезпечення працюють над відновленням нормальних умов життя закарпатців.

Пресслужби поліції та ДСНС

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОДІЇ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат