Футбол, ЛЧ. «Реал» фактично у чвертьфіналі, другий чвертьфіналіст визначиться у Лондоні

18.03.2014 15:55 СПОРТ

Сьогодні відбудуться два матчі у Лізі чемпіонів.

Турецький «Галатасарай» здивував багатьох, коли примудрився вийти з групи, в котороий також були «Реал» і «Ювентус». Саме туринський клуб підопічні Роберто Манчіні залишили за бортом плей-офф. Суперник у 1/8 фіналу туркам дістався серйозний. Вдома стамбульці провели непоганий матч, який завершився нічиєю 1:1 — на швидкий гол Торреса вже в другому таймі відповів Шеджу. Таким чином, остаточне з'ясування відносин між командами перенеслося на «Стемфорд Брідж».

Мадридський «Реал» реалізувавши фактично всі моменти, які створив у Гельзенкірхені, святкував не лише велику перемогу, але, вже можна стверджувати, путівку до наступної стадії Ліги чемпіонів.