Гандбол. В перших матчах оновленого ЧУ «Карпати» впевнено виграють

29.10.2014 17:09 СПОРТ

Відбулися перші матчі Чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги, що проходить у новому форматі.

Ми вже повідомляли, що результати 1-го туру який проходив в Ужгороді анульовані. У ФГУ вирішили розпочати оновлений формат жіночої Суперліги.

До чотирьох команд Суперліги приєдналися 6 команд Вищої ліги.

Західна зона: «Карпати» (Ужгород), «Галичанка» (Львів), «Педуніверситет-Енерго» (Тернопіль), «Хмельничанка» (Хмельницький), «Економ-університет» (Тернопіль).

Східна зона: «Дніпрянка» (Херсон), «Реал» (Миколаїв), «Спартак» (Київ), «ДЮСШ № 21-ЦСКА» (Київ) та «Бровари».

У своїх групах команди гратимуть у роз’їзних турах, а у з’їзних братимуть участь усі 10 команд.

Перший тур є з’їзним і проходить у Броварах з 28 жовтня по 2 листопада.

Ужгородські «Карпати» в першому матчі без проблем здолали «Бровари» — 36:9.

Перша половина гри пройшла під диктовку ужгородської команди, де стрімкі контратаки вдало реалізовували Лєбєдєва та Мигович, а Воронова та Компанієць дальніми кидками розбили захист броварчанок. Не змогла броварська команда навіть реалізувати семиметрові штрафні кидки, з першим кидком справилась Гайович, а з двома іншими Яблонська. За перший тайм ужгородська пропустила тільки один м'яч, 19:1.

В другій половині часто відзначались Кот, Кильч та Цубина.

«Карпати»: Гайович, Яблонська; Кот 9/2, Воронова 6, Мигович 4, Компанієць 4, Кильч 3, Цубина 3, Лезінська 2, Лєбєдєва 3, Лазарєва 2, Уманець, Цибуленко.

Сьогодні «Карпати» зіграли в другому матчі з київською ДЮСШ і також впевнено перемогли.

У матчі на вістрі атаки найчастіше відзначалися Мигович та Лєбєдєва, а з комбінаційних дій вдало реалізовували моменти Лезінська, Компінєць та Кот. Завдяки активним діям оборони та голкіперів ужгородської команди, столичні дівчата змогли забити тільки 7 голів. Завершився перший тайм з рахунком 24:7.

В другій половині гри ужгородки продовжували домінувати на майданчику, а завдяки швидким контратакам впевнено збільшували перевагу в рахунку, хоча й хибили із «семиметрової» відмітки. В другому таймі найвлучнішими були Цубина, Кильч та Цибуленко — 43:18.

Карпати: Гайович, Яблонська; Цубина 7, Кот 6/4, Компанієць 5, Кильч 5, Мигович 5, Лєбєдєва 4/1, Лезінська 4, Цибуленко 3/1, Воронова 2, Лазарєва 2, Уманець.

Тернопільському «Педуніверситету-Енерго» зараховано технічні поразки.

1-й тур (з’їзний)
28 жовтня, вівторок:

«Карпати» — «Бровари» — 36:9 (19:1),
«Галичанка» — ДЮСШ-ЦСКА — 58:19 (31:7),
«Педуніверситет-Енерго» — «Спартак» — 0:10,
«Економ-Університет» — «Дніпрянка» — 21:38 (11:19),
«Хмельничанка» — «Реал» — 31:28 (14:12).

29 жовтня, середа:
«Бровари» — «Економ-Університет» — 31:18 (14:6),
«ДЮСШ-ЦСКА» — «Карпати» — 18:43 (7:24),
«Дніпрянка» — «Хмельничанка» — 39:20 (20:12),
«Спартак» — «Галичанка» — 21:32 (10:16),
19.00 «Реал» — «Педуніверситет-Енерго» — 10:0.

1 листопада, субота:
10.00 «Бровари» — «Педуніверситет-Енерго»