Футбол. "Говерла" проходить до 1/8 фіналу Кубка України

24.08.2014 14:00 СПОРТ

Відбулися матчі 1/6 фіналу Кубка України.

Стартовий протокол "Говерли" показав - Грозний приїхав до Черкас лише за перемогою. Однак це не завадило "Черкаському Дніпру" вже на 14-й хвилині зловити "Говерлу" на відмінній контратаці.

Гонщик за допомогою дриблінгу пройшов на правому фланзі Ліму і відпасував на Бессалова. Досвідчений півзахисник на замаху прибрав відразу двох захисників ужгородців і з лівої розстріляв Коваля — 1:0.

Такий сценарій матчу навряд чи припускав напередодні В'ячеслав Грозний. Досвідчений наставник відверто занервував біля бровки поля. Через кілька хвилин наствник ужгородців змінює Ліму на атакуючого півзахисника Степанюка.

В доданий час до першого тайму Сергій Кузнецов, нарешті, нагадав про себе, замкнув головою навіс зі штрафного Трухіна — 1:1.

Cудячи з того, як емоційно поводився в тренерській зоні Грозний, розмова в роздягальні для його підопічних напевно вийшла із розряду неприємних.

На 66-й хвилині "Говерла" повела в рахунку. Рефері матчу Кутаков порахував, що воротар "Черкаського" ​​Дніпра Ленчінков взяв м'яч в руки від свого гравця, і без сумнівів призначив вільний удар. Шацьких такі шанси не втрачає, вбивши потужний цвях - 1:2.

Команда Грозного, досягнувши потрібного для себе результату, красиво засушила гру. Моментом істини міг стати удар Кошелюка на останній хвилині матчу, але м'яч прикро просвистів біля штанги

Таким чином, "Говерла" з важкими боями проходить далі, а півфіналіст останнього Кубка України відправляється вирішувати свої завдання в чемпіонаті.

Черкаський Дніпро - Говерла 1:2