Гандбол. «Карпати» — «Галичанка» — 1:1 (Звіт, фоторепортаж)

ГК "Карпати", ФГУ. Фото Я. Немеша 17.05.2014 16:06 СПОРТ

У п’ятницю—суботу проходили матчі останнього туру на другому етапі. «Карпати» на арені в Баранинцях приймали «Галичанку». В першому поєдинку виграли ужгородки, в другому львів’янки. Ще один матч «Спартак» — «Реал» через неявку столичного клубу не відбувся. Це вже п'ятий календарний матч чемпіонату, яку пропустили кияни.

Перший матч ужгородська команда почала не впевнено, проте спільними зусиллями змогли наздогнати суперника і повести в рахунку. Обидві команди багато помилялися та хибили з семиметрової відмітки. З першої половини гри стало чітко зрозуміло, що ніхто не хоче поступатися, a завершився перший тайм з рахунком 10:10.

В другому таймі команда Бориса Петровського пішла у відрив з перших хвилин завдяки голам Наталії Семаль. Уманець, Кот і Лєбєдєва не давали шансів голкіперам львів'ян, яких Василь Козар частенько змінював. Впевненіше себе у воротах стала почувати Гайович, яка разом із захистом нейтралізовували атаки «Галичанки». В результаті перемога — 21:18.

«Карпати»: Артемчук, Гайович, Сумарока; Семаль 5/2, Уманець 3, Кот 3, Лєбєдєва 3, Тарасова 2, Лезінська 2, Мигович 1, Воронова 1, Цубина 1, Кильч, Лазарєва, Руснак.

В другому матчі 10-го туру львівська «Галичанка» змогла дати бій і тепер знову очолює турнірну таблицю.

Розпочався матч з обміну голів, хоча і вони вдавалися дівчатам не просто. Довго гандболістки боролися за лідерство в матчі і лише наприкінці першого таймі львів'янки вийшли вперед — 10:12.

Другий тайм став ще напруженішим. Багато хибили при виході один в один обидві команди.

Наприкінці гри «карпатівки» змогли наздогнати суперника 14:14, і на мить здалося, що цей шанс ужгородки не втратять, але в атаці не змогли реалізувати декілька моментів на що львівська команда відповіла голами. В другому таймі команди забили всього 5 та 7 голів, але це не завадило «Галичанці» перемогти — 15:19.

«Карпати»: Артемчук, Гайович, Сумарока; Семаль 5/2, Уманець 3, Кот 3, Мигович 1, Кильч 1, Лєбєдєва 1, Цубина 1, Лезінська, Тарасова, Лазарєва, Руснак.

Далі з’їзний тур. Місце проведення цього заключного етапу ще не визначене.