Футбол, ЛЧ. «Барселона» vs «Мілан» (АНОНС)

12.03.2013 14:31 СПОРТ

Сьогодні ввечері відбудуться два матчі у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Головним матчем дня буде протистояння «Барселони» та «Мілану» на Камп Ноу. Поєдинок у Мілані закінчився перемогою італійського гранда — 2:0. У матчі відзначилися Боатенг і Мунтарі. Незважаючи на комфортну перевагу тренер «россонері» Массіміліано Аллегрі зауважив, що «перед зустріччю з «Барселоною» спокійною відчувати себе не можна».

«Мілан» залишається «Міланом», великим клубом і важким суперником. Поєдинок на «Сан-Сіро» вийшов для нас дуже складним, але ми сподіваємося змінити ситуацію і все-таки заробити путівку до чвертьфіналу» — говорить у свою чергу асистент головного тренера «Барселони» Жорді Роура.

Взаємовідносини: +6=5–5. Голи: 22:21.

Ще один матч відбудеться у Гельзенкірхені «Шальке» — «Галатасарай». Перший поєдинок закінчився «нічиєю на користь» німецького клубу — 1:1. На гол форварда господарі Бурака Їлмаза німці відповіли точним ударом Джермейна Джонса. Після цього гельзенкірхенці здобули три поспіль перемоги в чемпіонаті, в т. ч. і над «Боруссією» (Д), однак тренер німецької команди Келлер підкреслив, що спочивати на лаврах рано, особливо враховуючи втрату провідного нападника Клаас-Яна Хунтелаара. Втім, і зайво переживати з цього приводу, за словами Келлера, не варто. :)

«Шальке» — «Галатасарай» (1:1) (21.45)
«Барселона» — «Мілан» (0:2) (21.45. «2+2»)
13 березня, середа:
«Малага» — «Порту» (0:1)
«Баварія» — «Арсенал» (3:1)

Жеребкування чвертьфіналів ЛЧ та ЛЄ відбудеться 15 березня (п’ятниця). Початок о 13.00. Трансляція на "2+2".