Футбол. Ліга Європи продовжується без українських клубів (ВІДЕО)

22.02.2013 11:27 СПОРТ

Всі представники України дружно склали зброю.

«Тоттенхем» і «Челсі» на останніх хвилинах забили вирішальні голи, які вивели їх до 1/8 фіналу, а ось «Ліверпуль» і діючий переможець Ліги «Атлетіко» вибули з боротьби, поступившись російським командам. «Інтер» і «Вікторія» здобули найбільші перемоги раунду за сумою двох зустрічей — 5:0. При цьому чехи несподівано впевнено пройшли «Наполі». Інший представник Чехії «Спарта» змусила понервувати «Челсі», але гол в доданий час позбавив лондонців від необхідності грати додаткові 30 хвилин. У 1/8 фіналу сині зустрінуться зі «Стяуа», яка розбила мрії «Аякса» про те, щоб зіграти фінал на своїй власній «Амстердам Арені». Румуни спочатку перемогли «Аякс» з рахунком 2:0, а потім узяли гору в серії пенальті. Вона стала першою за всю історію плей-офф Ліги Європи.

1/16 фіналу
21 лютого:
«Рубін» — «Атлетико» — 0:1 (2:0), «Генк» — «Штутгарт» — 0:2 (1:1), «Лаціо» — «Боруссія» (М) — 2:0 (3:3), «Ліон» — «Тоттенхем» — 1:1 (1:2), «Клуж» — «Інтер» — 0:3 (0:2), «Металіст» — «Ньюкасл» — 0:1 (0:0), «Дніпро» — «Базель» — 1:1 (0:2), «Ліверпуль» — «Зеніт» — 3:1 (0:2), «Бенфіка» — «Баєр» — 2:1 (1:0), «Челсі» — «Спарта» — 1:1 (1:0), «Бордо» — «Динамо» — 1:0 (1:1), «Ганновер-96» — «Анжі» — 1:1 (1:3), «Вікторія» — «Наполі» — 2:0 (3:0), «Фенербахче» — «БАТЕ — 1:0 (0:0), «Олімпіакос» — «Леванте» — 0:1 (0:3), «Стяуа» — «Аякс» — 2:0, 4:2 п. (0:2).