Футбол, УПЛ. Тяжкий 14-й тур (ВІДЕО)

28.10.2013 15:47 СПОРТ

В 14-му турі, який відбувся цими вихідними лише «Шахтар» переграв свого суперника «Зорю» в спокійній манері. Іншим сильним Чемпіонату цього довелося несолодко. «Карпати» ледь не відігралися в Харкові, «Ворскла» і зовсім врятувалася з 0:2 в Дніпропетровську, «Динамо» догравало матч у десятьох і все ж перемогло «Іллічівець», реалізувавши пенальті. «Чорноморець» здобув тяжку вольову перемогу в себе дома над «Говерлою». В інших матчах також було не легко. «Арсенал» не виїхав на матч у Сімферополь, також не зіграє наступний у Кубку з «Нивою». Схоже одна з двох нікому не потрібних команд УПЛ зникне.

Чотири попередні матчі «Говерла» залишала свої ворота сухими. З таким результатом підопічні Грозного прибули до Одеси, де могли продовжити свою рекордну серію без пропущених м’ячів та подовжити незабивну серію «Чорноморця». Одесити, до слова, не забивають у чотирьох поєдинках поспіль в турнірах, у яких приймають участь.

Активніше матч розпочали господарі, але першими забили гості. Буяльський увійшов до штрафного спробував пробити — невдало, м`яч рикошетом відлетів до Нікулає, який випередив захисників та пробив повз Безотосного. Далі гра трохи заспокоїлася. Так тривало до 32 хвилини. Джедже отримавши м’яч після передачі з флангу, стоячи спиною до воріт пробив через себе, м’яч полетів під поперечку, без шансів для Надя. А через декілька хвилин господарі подвоїли рахунок. Антонов отримавши м’яч від Рієри увійшов до штрафного   і одразу пробив — 2:1. Перший тайм так і закінчився.

Другий тайм пройшов у рівній боротьбі й рахунок залишився незмінним.

Ювілейним поєдинок став для Єзерського, який у чемпіонаті України вийшов на поле 300-ий раз.

«Говерла» програє в Одесі та перериває свою безпрограшну та суху серію. Втім ужгородці зможуть реабілітуватися через тиждень у матчі проти «Севастополя». Поєдинок пройде на стадіоні «Аванград» в суботу 2 листопада, о 13:30.

Голи: Джедже (32), Антонов (38) — Нікулає (8).
Попередження: Ковальчук (42) — Савіч (40), Леандро (51), Буяльський (54).
«Говерла»: Надь, Орос, Балафас (Гармоні, 55),   Єзерський, Балашов (Ле Таллек, 89), Буяльський, Лисицький(к), Леандро, Кочіш, Нікулае, Савіч. Запасні: Бабенко, Райчевіч,   Лисенко, Дандеа, Трухін.